JO a máme tady další soutěž: Nyní pro úsměv na tváři

Autor: mar dne: Ne, 02/22/2015 - 22:17.

Naše poslední soutěž Pošli pusu dál způsobila skutečný boom. Takový rachot náše facebookové stránky ještě nezažily. Účastníci valentýnského klání Pošli pusu dál bojovali sveřepě a cílevědomě a u prvních dvou soutěžících párů to bylo "o prsa". Nakonec vyhrál pár číslo jedna, který jsme již informovali a jehož proměnu v salónu Mio Faccia (což byla ona vysněná výhra v hodnotě 10 000 Kč) uvidíte v blízké budoucnosti v našem magazínu.

Věříme, že i naše nejnovější soutěž vás zaujme. Jde totiž opět o luxusní výhru: kosmetické ošetření u prvotřídní dermoexpertky Marie Reichl. O tom, co vše je v její moci, jaké zázraky dokáže a jak prospěje vaší tváři, vás budeme informovat záhy. Osobně jsem měla příležitost se svěřit do její péče a  - nelituji, raduji se z pružné a mladistvější pleti. Vzhledem k tomu, že jsem navštěvovala řadu renomovaných salónů, mám s čím porovnávat a s klidným svědomím prohlašuji, že paní Marie je skutečnou profesionálkou a dost dobře je možné, že i jedničkou ve své branži. Proto si nenechte ujít příležitost vyhrát poukaz na ošetření právě u ní.

Kromě této "vábničky" si vás dovoluji upozornit na další True Story, která tentokrát poodkrývá temná zakoutí mateřské "dovolené". Pokud jí žena plně propadne, je to cesta do horoucích pekel... V tomto případě asi nejdůležitější rada zní: uhájit si prostor sama pro sebe, své koníčky, přátelé a programově si čistit hlavu a plánovaně zapomenout na to, že jste matka, že máte povinnosti, které mnohdy přetékají nad hlavu a že je na čase si oddychnout a trochu si užít...

A samozřejmě vás neochudíme ani o nové trendy, společenské dění, novinky ze světa aut (kdo říká, že ženy se nezajímají o vozy snů?!) a také zajímavá a veselá videa.

Prostě od všeho trochu, přesně tak, jak to máte rádi:-)

Klidný týden přeje jménem celé redakce JO magazínu

Marina, šéfredaktorka

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms