Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; nodequeue_queue has a deprecated constructor in /data/web/virtuals/82853/virtual/www/subdom/jomagazin/sites/all/modules/nodequeue/nodequeue.module on line 445

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor in /data/web/virtuals/82853/virtual/www/subdom/jomagazin/sites/all/modules/views/includes/view.inc on line 2553

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor in /data/web/virtuals/82853/virtual/www/subdom/jomagazin/sites/all/modules/views/includes/handlers.inc on line 753
Kdo získá Oscara za nejlepší róbu? Módní policie v režii uznávaného stylisty Káji Pavlíčka | JO Magazín

Kdo získá Oscara za nejlepší róbu? Módní policie v režii uznávaného stylisty Káji Pavlíčka

Autor: kaj dne: Út, 02/24/2015 - 12:24.

Jennifer Lopez upozadila pozadí, upřednostnila popředí

Přehled luxusu, noblesy a elegance. Prosté účesy, jemné líčení a jednoduché šaty, to jsou trendy letošních Oscarů.

Jennifer Lopez

Jenifer vsadila na klasickou velkou večerní. Zvolila šaty od Elieho Saaba, které tentokrát nedávají vyniknout jejímu proslulému pozadí, ale naopak odhalují bujný dekolt a krásná ramena. Stažené vlasy dávají prostor nádhernému obličeji s jemnějším líčením a růžové rtěnce, která celou tvář oživí.

Resumé: 80%


Gwyneth Paltrow

Tyto jednoduché šaty s asymetrickými rukávy dají vyniknout dokonalé postavě herečky a pudrové odstíny šatů jsou letos trendy. Jednoduchý účes doplněný výraznými náušnicemi je dokonalým doladěním celkové image.

Resumé: 90%


Karolína Kurková

Světlé barvy skutečně vládly letošním Oscarům, navíc Karolína ví, co se nosí. Šaty bez ramínek a nápadné zdobení látkou na zadní straně dělají z této róby umělecké dílo, jemné sandálky a nenápadný lak na nehty stejně jako vlasy a líčení působí bezchybně.

Resumé: 90%


Rita Ora

Rita vsadila na vzhled mořské panny, šaty dávají vyniknout ženské siluetě. Prodloužená vlečka podtrhne eleganci tohoto modelu a lesklé materiály si Rita může vzhledem k perfektní postavě dovolit. Zlaté aplikace oživí tyto šaty, stejně tak jako náušnice. 

Resumé: 80%


Rosamund Pike

Nádherná krajková variace. Střih šatů a kombinace materiálů zdůrazňuje vosí pas a dlouhé nohy. Červené sandálky a absence dalších doplňků jsou důkazem, že méně je více. Jednoduchý stažený účes a nenápadné líčení dodává vzhledu čistotu a eleganci.

Resumé: 80%

Módní policii pro JO magazín hodnotí přední český stylista a vizážista Kája Pavlíček


 

 

 

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms