Styl hvězd na mušce Káji Pavlíčka

Autor: red dne: Po, 12/16/2013 - 10:30.

Emma Smetana

Moderátorka vypadá jako vdova. Je to škoda, mladým dívkám sluší barvy a poslední trendy jich nabízejí spoustu. Kozačky se hodí spíše ke sportovnímu oblečení. Chválím ležérní a přirozený účes, zrušil bych linky při líčení očí, zbytečně Emmě deformují její výrazné oči.

Resumé: 40%

Chantal Poullain

Kabát v šedé, neutrální barvě blondýnkám, jako je Chantal, sluší. Mně osobně se líbí více projmuté kabáty, ale módní diktát pro tuto zimu dovoluje i modely rovného střihu. Kabelka a boty jsou velice elegantní. Blond vlasy a ofina Chantal sluší, stejně jako decentní make up.

Resumé: 80%

Karolína Bosáková

Černobílá klasika v tomto provedení trochu nudí. Volná halenka a sako zbytečně přidávají na kilech a věku. Kabelka a hodinky trošku oživily celkový look. Odrosty na pěšince působí poněkud neudržovaně.

Resumé: 30%

Míša Doubravová

Kombinace síťovaných punčoch, šatů s krajkou, lesklého saka a páskových bot je pro mě nepochopitelná. Přesto, že jednotlivé kousky jsou moc pěkné, spolu působí překombinovaně. Červená rtěnka a černé linky jsou pro Míšu zbytečně tvrdé.

Resumé 40%

Jitka Válková

Na křest knihy ideální outfit. Džíny na tělo, bílá halenka a kožená bunda tvoří super kombinaci. Je vidět, že Jitka ví, co se hodí na danou akci. Vlasy do culíku nepatří mezi nejzajímavější účesy, ale jeho čisté a elegantní provedení je hezké. 

Resumé 90%

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms