Styl hvězd na mušce Káji Pavlíčka. Černá vede… Vsadily na ni i české krásky.

Autor: kaj dne: St, 11/26/2014 - 15:54.

Souhlasíte s verdiktem Káji Pavlíčka? Ohodnoťte hvězdy šoubyznysu po svém. Každému můžete dát tolik hvězdiček, kolik uznáte za vhodné, hlasovat je možné pouze jednou.

Veronika Nikita Petrová

Veronika zvolila outfit romantické drsňačky. Černá od hlavy až k patě by chtěla trochu oživit nějakou barvou. Rukavice a velká kabelka už mi připadají zbytečně moc. Dobrý make-up, ale vlasy by si zasloužily trochu doupravit.

70%

[rate-petrova]

Leona Gyöngyösi 

Černý outfit této zpěvačky je jemně oživen flitrovaným tílkem. Hezký střih saka i kalhot. Nádherné vlny na vlasech jsou super, i jemný make-up Leoně svědčí. 

80%

[rate-leona]

Gabriela Filippi

Květované šaty jemně zahalené šifonem a saténové sáčko jsou dobrou volbou na večerní párty. Líbily by se mi klasické lodičky víc než kozačky. Krásný make-up, ale rozpuštěné vlasy bych lehce podtočil.

80%

[rate-gabriela]

Inna Puhajková

Tato úžasná moderátorka rozbila černou a trochu fádní barvu zvířecím vzorem na sexy šatech. Inna je vždy ozdobou akcí, ve stylu “v jednoduchosti je krása” doplnila svůj outfit pouze zlatými hodinkami a luxusním prstenem. Volné vlny a jemný make-up také vypadají super.

90%

[rate-inna]

Lucka Smatanová

Velmi originální bundička, kombinovaná z kůže a látky, doplněná trikem s decentním potiskem, tvoří netradiční,  ale přitom zajímavou kombinaci. Úzký střih kalhot dává vyniknout dlouhým nohám modelky. Velké vlny na vlasech jsou prostě trendy.

90%

[rate-lucka]

 

 

 

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms