Styl hvězd na mušce Káji Pavlíčka: Zaostřeno na saka

Autor: kaj dne: Po, 11/17/2014 - 20:18.

Bolek Polívka

Vliv francouzké elegance je na Bolkovi vidět. Hnědé sako, boty i opasek jsou dokonale sladěny. Košile v neutrální šedé barvě neruší. Šála je tak trošku jako z manéže, ale alespoň oživí celkový look. Vousy a delší vlasy jsou in, ale chtělo by je trochu upravit.

80%

Petr Čtvrtníček


Volnočasová kombinace jeansů, letní košile a saka v kombinaci s lakovanou botou mi nevadí. Ležerní úprava vlasů na patku je klasikou.

60%

Milan Šteindler

Nenápadná barevná kombinace denimových kalhot a šedého saka tomuto herci sluší. Možná by nebylo špatné oživit tuto kombinaci výraznější košilí. Dobré boty v tmavě šedé barvě z broušené kůže.

70%

Regina Rázlová

Klasická černobílá kombinace působí trochu fádně. Kalhoty a boty jsou klasika, triko oživené  motivem domácího mazlíčka a náušnice s peřím dokládají vřelý vztah herečky ke zvířatům. Doporučil bych návštěvu kadeřnice a profi make-up by taky byl dobrý.

60%

Šarka Ullrichová

Pánský styl této herečce sluší. Kabát ve střihu prodlouženého saka a kalhoty z velmi kvalitního materiálu působí žensky. Snad bych jen zvolil jemnější boty. Klobouk bezva, supluje úpravu vlasů a Šárce navíc klobouky padnou.

90%

Foto: Adéla Brozmanová

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms