Největší mejdan roku skončil. Oscaři rozdáni, jde se domů, za rok na shledanou…

Autor: pat dne: Út, 02/24/2015 - 23:22.

Emma a Julianne

Velká show skončila, sošky rozdány, červený koberec srolován, after party u konce. Jak to na ní ale vypadalo? Nahlédněte s námi do zákulisí večírku hollywoodských  prominentů. Největší soustředění hollywoodských hvězd se po skončení hlavního ceremoniálu přemístilo na Vanity Fair After party.

Cestou na tuto akci většina celebrit změnila svůj vzhled, zúčastněné dámy se stihly převléknout do jiných šatů, změnit make-up, a dokonce i účes. Všichni byli tedy stoprocentně připraveni a oslava mohla začít. 

Šampaňské teklo proudem. Emma Stone, kandidátka na nejlepší herečku ve vedlejší roli, většinu večera strávila s oceněnou Julianne Moore. Julianne neskrývala radost a štěstí a slavila jak se patří. 

Oscarový herec Eddie Redmayne po pár skleničkách  nešetřil polibky pro svou milovanou Hannah Bagshane. Na minutu se na party zastavil čas, a to když na večírek dorazila Beyonce se sestrou Jolange a s manželem Jay Z. Pár se sladil do bílého, a většinu času proklábosil s Jennifer Lopez.  Zpěvačka Kylie Minogue okouzlila v modré róbě Eltona John,a který se jí celý večer věnoval. Gwyneth Paltrow nezapomněla na své fanoušky a jako většina hvězd poslala „selfíčko“ na svůj profil. Na party dorazil i moderátor večer Patrick Neil Harris s přítelem.

Na této velkolepé party se objevil opravdu každý, kdo ve světě šoubyznysu něco znamená. Od herců, sportovců až po modelky. Soudíme, že večírek to byl opravdu vydařený, protože většina hostů odcházela spokojena, až v časných ranních hodinách.  

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms