Proměna maturantky - jak se připravit na první velký ples? Radí odborníci z Mio Faccia

Autor: red dne: St, 01/07/2015 - 11:31.

Díky naší proměně byla Bára královnou parketu

Plesová sezóna je v plném proudu. Každá žena chce na parketu okouzlit a být hvězdou. Tentokrát s oslnivou vizáží pomohli maturantce Báře profesionálové ze salónu Mio Faccia. Prohlídněte si s námi, jak vše probíhalo...

Účes měla na starosti talentovaná kadeřnice Veronika Čechová:

"Každá dívka touží být na plese princeznou. Obléct si nádherné šaty, vyčesat vlasy a mít úžasný make up. Naše princezna je  přirozená blondýnka s romantickým zevnějškem, tudíž si to žádalo vyladit právě do tohoto stylu. Vlasy jsem nejprve natočila žehličkou, vlny jsou pak přirozenější. Ze samotných vln se účes rovněž lépe tvoří, vlasy mají objem. Během úpravy jsem používala lak BY od firmy Framesi. Ve spodní části jsem vlasy spletla do rybího copu (mimochodem copy všech druhů jsou teď velmi IN).

Poté  vrchní část jen lehce natupírovaná od hlavy, aby se nám více zvedll objem. Vlasy jsem zčesala na druhou stranu než přirozeně rostou. Touto technikou se vytvoříla vysoká patka. Opticky zúžíme obličej a dodáme elegantní vzhled.

Nakonec  oblíbený lesk na vlasy s vůní parfému Pearl Shiner od Framesi, který účes rozzářil a nechal vyniknout jednotlivým lokýnkám

Líčení probíhalo pod taktovkou mága Káji Pavlíčka:

"Líčení Báry na maturitní ples je jednoduché a podtrhuje přirozenou krásu mladé dívky. Základem je jemný, lehce krycí make-up v přirozeném odstínu pleti, lehce přepudrovaný krycím pudrem.  Obočí jsem vykreslil hnědou pudrovou tužkou. Málo výrazné oči zase podkreslil hnědým stínem místo klasické linky a vnitřní koutek zlatobéžovým stínem. Řasy jsem prodloužil černou zhuštující řasenkou. Rty jsou vykreslené jemnou růžovou rtěnkou, objem je dodán leskem. Tváře zvýraznila tvářenka do hnědooranžova.

Foto: Adéla Brozmanová

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms