Soutěž o svatební pokladničky

Autor: admin dne: Pá, 04/24/2015 - 09:24.

Originální ručně malovaná svatební pokladnička je skvělý pomocník na každé svatbě. Skvěle poslouží k uložení finančního svatebního daru pro novomanžele a zároveň zůstane milou vzpomínkou na svatební den. Barevně ladí s barvou svatby, uvedená jména novomanželů a datum svatby působí vřele a osobně a originální nadpis jí dodá kouzlo. A aby novomanželé hned zjistili, od koho tento originální dárek dostali, na jejím dně objeví věnování.

 

Pokladnička však neplní jen funkci svatebního daru. Pořídit si ji mohou i sami novomanželé a tímto nápaditým způsobem do ní během svatby střádat příspěvky od hostů na svatbě. Dobře zvolený nadpis prozradí, na co konkrétně svatebčané přispívají.

Nyní máte možnost vyhrát svatební pokladničku v barvách, s doplňky a s nápisy dle vlastního výběru. Konkrétně hrajeme o tři kusy pokladniček ve velikosti 13 x 8 x 8,5 cm. A s velikostí souvisí i naše soutěžní otázka: „Kolik velikostí svatebních pokladniček výrobce nabízí?“ Správnou odpověď zjistíte na webových stránkách http://darbucha.cz/. Vyhrává každá stá, dvoustá a třístá správná odpověď.

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms