V čem jezdí Paris a další hvězdy. Přinášíme výsledky našeho pátrání...

Autor: pat dne: Po, 01/05/2015 - 22:09.

Zajímá vás v čem jezdí hollywoodské hvězdy? Na některé jsme se zaměřili a zjišťovali, v čem jezdí a co mají zaparkované v garáži. Přinášíme výsledky našeho pátrání...

David Beckham

Jeden z nejslavnějších světových fotbalistů je vnímán také jako módní ikona, která si potrpí nejen na svou vizáž, ale i na to v čem jezdí. V jeho garáži nalezneme Rolls Royce Phantom, Bentley Continetal, Range Rover Sport či Audi S8.  Davidovou největší slabostí však jsou motocykly, proto se není čemu divit, že v jeho garáži nalezneme také pár luxusních kousků.

Paris Hilton

Celebrita, kterou mnozí lidé nemají v lásce. Narodila se v nesmírném bohatství, spoluvlastní hotelové řetězce Hilton, snaží se zaujmout za každou cenu a tím pádem je samozřejmostí, že její vozový park je megalomanský. Paris si potrpí na sportovní vozy např. Ferrari California, Bentley Continental, Mercedes SLR, Lexus LFA. Jako u většiny hvězd ani jí nesmí v garáži chybět Rolls Royce Phantom.

Sharon Stone

Bývala modelka, herečka oceněná zlatým glóbem si potrpí na vozy, které nabídnou luxus a prostor. Mezi nejoblíbenější vozy zpěvačky patří Porsche Cayenne a Bentley Continetal. Mimo jiné je majitelkou limuzín Audi A8 nebo Mercedes třídy S.

Ashton Kutcher

Ani u Ashtona nečekejte moc velkou změnu. Herec, který se proslavil nejen svými komediemi, ale i manželstvím s Demi Moore má též co ukazovat.  Nejnovějším přírůstkem v jeho garáži je Ferrari California s koněm ve znaku. Dále se může pochlubit vozem Fisker Karma či Lexus LS Hybrid. 

Britney Spears

Ikona popové hudby známá svými úlety nás celkem překvapila. Dozvěděli jsem se, že prý nejoblíbenějším vozem zpěvačky je Smart a Mini Cooper. Samozřejmě že i Britney není majitelkou jenom městského vozítka Smart, ale najdeme u ní i vozy jako jsou například Maserati Gran Turismo, Jaguar XK či Mercedes G55.

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms