Co frčí? Tentokrát zhodnotíme image světoznámých hudebníků.

Autor: jar dne: Ne, 02/22/2015 - 21:22.

Naše vlasová expertka Jarmila Gyöngyösi  si vzala na paškál tři hvězdy hudebního nebe.

Lady Gaga  je známá svými bláznivými kreacemi. Kdo očekával šílený look  na vyhlášení cen Grammy, musel být překvapen. Zpěvačka se představila v dokonale sladěném outfitu. Platinový odstín vlasů s  tyrkysovo-stříbrným líčením, vyzývavé šaty, boty i šperky ji vynesly na přední příčky červeného koberce.

Anglický zpěvák a textař Ed Sheeran,  jehož hity (např. Make it rain)  zaplavují celý svět, je typově podobný našemu zpěvákovi Martinovi France… Jeho lyrické písně dostávají srdce mnoha fanynek. V nedávné době navštívil i Českou republiku. Jeho koncert byl beznadějně vyprodán. Ed dává přednost rošťáckému stylu,  což k němu a jeho kytaře velice sedí.

Australská zpěvačka a skladatelka Sia se dostala na přední příčky díky skladbě Chandelier a úžasnému videu se skvělou dvanáctiletou tanečnicí Maddie Ziegler. Melancholické téma písně a klip mají velmi pozitivní recenze hudebních kritiků. Ovšem image zpěvačky není zrovna hit. Jemné vlasy v platinové blond a se střihem „nestřihem“ s prodlouženým copem v úplně jiném odstínu, to je docela průšvih.

 

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms