Co frčí? Zdravá chůze. Hravé, barevné, ale zároveň pohodlné a zdravé boty nejen na léto.

Autor: red dne: Po, 02/23/2015 - 20:54.

Chůze je nejpřirozenější a nejzdravější pohyb, který můžeme tělu dopřát. S bolestmi zad, nohou a kloubů se potýká velká část populace. Těmito obtížemi trpí osm z deseti lidí v dospělém věku. Mohou za to například tvrdé podlahy, asfalt, dlažba a také sedavé zaměstnání nebo jednostranné přetěžování při sportu.

Obuv Peter Legwood je vyrobena pouze z EVA směsi. Jedná se o netoxický, antibakteriální a protiskluzový materiál, který nezatěžuje životní prostředí. Je možné jej znovu zpracovat při vysokých teplotách, kdy se transformuje v oxid uhličitý a vodu.

Máte netypický tvar nártu nebo jinak nadstátní tvar prstů? Nevadí, boty se dají po nahřátí dotvarovat. 

Obuv a vložky do bot Peter Legwood vznikly při dlouhodobém výzkumu chodidla a jeho pohybů. Jedná se o ergonomický systém, vhodný pro všechny typy chodidel, který garantuje přejímání správného držení těla.


Působením série tlakových bodů a naklonění dodává obuv chodidlu větší stabilitu, čímž napomáhá zlepšení rovnováhy těla a výrazně snižuje námahu pohybového aparátu.

Chodidlo v optimální pozici umožňuje kloubům správné postavení a jejich lineární pohyb vždy v perfektní ose. Napomáhá tím snižovat riziko svalových kontraktur (zkrácení svalů) a následně tak opotřebení kloubů kolen, nohou a zad.


Zdroj: http://chodimzdrave.cz/

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms