Jak být sexy i po šedesátce? Kirstie to ví!

Autor: jar dne: Po, 01/26/2015 - 23:11.

Kirstie Alley si tyká s jojo efektem, ale nyní má sexy období

Hvězda filmu Kdopak to mluví, Kirstie Alley,  je ve svých 64 letech neuvěřitelně  sexy. Ne vždy tomu ale tak bylo. Kirstie je známá svými velkými výkyvy váhy a za svou nynější image vděčí hodinám tvrdého tréninku. Věnuje se totiž naplno tanci a cyklistice. 

 

Co se týká stylu, její blonďatá hříva (a to doslova), je po roky neměnná. Styl delších vlasů jíi ale stále sluší. Je důkazem toho, že i ženy ve vyšším věku mohou mít delší vlasy. Důležitý je celek. Její nejnovější podobu chválíme.

 

Podařilo se nám vyhledat i ne zrovna lichotivou fotku. Tento snímek známé herečky z jejího špatného období mluví sám za sebe. Brutálně kysličníková blond a kila navíc jí rozhodně neprospěly. Foto jako důkaz: ženy, je patrné, že vždy je možné se sebou něco udělat a najít cestu ke krásnějšímu zevnějšku (viz níže).

 

Extravagantní výčes, výrazné líčení a šaty v orientálním stylu dělají z Kirstie královnu přehlídkového mola. Nutno opět dodat, že je velkou inspirací. Tato žena  nasadila ve svém věku opravdu vysokou laťku. Co myslíte ? 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Podlahy Rooms